مسئول سازمان بسیج کارگری استان یزد به همراه هیئت همراه از پایگاه شهید زفاک و کارخانه روغن کنجد ثمر اردکان بازدید نمودند

مسئول سازمان بسیج کارگری استان یزد به همراه هیئت همراه از پایگاه شهید زفاک و کارخانه روغن کنجد ثمر اردکان بازدید نمودند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، محمد رضا نیک نام در بازدید از پایگاه شهید زفاک و کارخانه روغن کنجد ثمر اردکان بیان داشت: این تعهد مدیر کارخانه می باشد که باعث ایجاد روحیه بسیجی در کارگران می شود. داشتن روحیه بسیجی باعث می شود که کار را درست انجام دهند و در نتیجه چنین تولید باکیفیتی صورت بگیرد.

محمد رضا نیک نام در ادامه این بازدید بیان داشت: شرکت ثمر یکی از شرکت های منظم است و با رعایت کامل مسائل بهداشتی، روغن بکر را تولید می نماید که این نشانه مدیریت خوب برادر شیر بند می باشد .
وی ادامه داد: عمل کرد خوب پایگاه نشانه مدیریت و خلاقیت و همکاری مدیر کارخانه می‌باشد. این تعهد مدیر کارخانه می باشد که باعث ایجاد روحیه بسیجی در کارگران می شود.

در ادامه عبدالله شیربند، مدیر کارخانه بیان داشت: تقریبا تمام کارگران این شرکت بسیجی هستند و این پتانسیل باعث شده ما به چنین نتیجه ای برسیم
شیربند ادامه داد: بسیج شرکت خیلی فعال می باشد و به عنوان مثال ما حلقه های صالحین را هر پنجشنبه صبح به همراه زیارت عاشورا برگزار می کنیم. علاوه بر آن برنامه هایی همچون مسابقات فرهنگی، همایش دجالواره، مسابقات آشپزی و مسابقات ورزشی را نیز اجرا نموده ایم و همه با همکاری فرمانده پایگاه و بسیج شرکت می باشد.
لازم به ذکر است مجموعه حلوا ارده ثمر اردکان، با حمایت موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج (ع) کار خود را در شهرک صنعتی اردکان، فاز مواد غذایی در زمینی به مساحت 5700 متر مربع و با زیر بنایی بیش از 3000 متر مربع با قابلیت تولیدات دارویی و غذایی آغاز نمود. مجموعه ثمر طبق آخرین استانداردهای روز دنیا ساخت و تجهیز گردیده است و روزانه بیش از 5000 لیتر روغن بکر کنجد به روش کلدپرس و 5 تن کنجاله کنجد با 40 % پروتئین تولید می‌کند. روغن تولیدی 100 % خالص و ارگانیک بوده و دارای استانداردهای جهانی می باشد. این مجموعه در حال حاضر بزرگترین تولید کننده روغن بکر کنجد در کشور بوده که ثمره قرنها تلاش و تجربه کویرنشینان است. "ثمر" هم اکنون در بازارهای داخلی و خارجی قابل تهیه می باشد.

 تاریخ : دوشنبه 19 مرداد 1394     تعداد بازدید : 989