تجلیل از مادر سردار شهید حسن زفاک در شرکت روغن کنجد ثمر اردکان

تجلیل از مادر سردار شهید حسن زفاک در شرکت روغن کنجد ثمر اردکان

در مراسمی از مادر سردار شهید حسن زفاک در شرکت روغن کنجد ثمر اردکان تجلیل شد .

به مناسبت فرا رسیدن سالگرد شهادت سردار شهید حسن زفاک در مراسمی از مادر این شهید بزرگوار در شرکت روغن کنجد ثمر اردکان تجلیل شد .

در ابتدای این برنامه مدیر عامل شرکت روغن کنجد ثمر اردکان در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء ، گزارشی از وضعیت این واحد تولیدی و فعالیت های فرهنگی صورت گرفته توسط این شرکت ارائه کرد .

عبدالله شیربند گفت : به پیشنهاد دوستان و تصویب هیئت مدیره ، پایگاه بسیج این شرکت به نام سردار شهید حسن زفاک مزین شد و فعالیت خود را آغاز کرد که هم اکنون و در راستای پیشبرد اهداف بسیج با استفاده از توان فرمانده جدید پایگاه برنامه های فرهنگی متعددی در قالب حلقه صالحین در حال انجام است .

وی ضمن تشکر از حضور خانواده شهید زفاک در این مجموعه افزود : ما برای خانواده شهداء احترام خاصی قائل هستیم و از انجام هیچ کاری کوتاهی نخواهیم کرد .

مدیر عامل شرکت روغن کنجد ثمر اردکان ضمن تأکید بر این نکته که باید نسل جوان جامعه را با شهداء آشنا کرد اظهار داشت : بیان رشادت های شهداء موجب شناخت بیشتر جوانان از این شهداء خواهد شد .

وی افزود : مردم ما علیرغم وجود مشکلات ، در لحظات حساس در تمام صحنه ها حاضر هستند و همین حضور موجب خواهد شد که نام و یاد شهداء از بین نرود .

عبدالله شیربند تصریح کرد : اسم شهداء و ائمه اطهار (ع) پشتوانه کار ماست و ما امروز شاهد هستیم که در اوج رکود صنایع به لطف خداوند و نظر ائمه و شهداء چرخ های این کارخانه در حال گردش است و کارگران این مجموعه از امنیت شغلی برخوردار هستند .

در ادامه ، فرمانده حوزه بسیج اداری و کارگری اردکان هم با اشاره به تهدیدات دشمن بر علیه کشور گفت : جنگ امروز جنگ نرم است و دشمن قصد دارد به هر طریق به این نظام ضربه بزند .

سرهنگ پاسدار سیدجلال میرقانعی افزود : امروز امنیت اقتصادی و فرهنگی کشور در دست بسیجیان است و ما باید با همت کارگران بسیجی ، اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری را محقق کنیم .

وی ، وظیفه اصلی بسیجیان را جلوگیری از نفوذ دشمن دانست و گفت : ولایتمداری و تبعیت از ولایت تنها راه جلوگیری از نفوذ دشمن است .

فرمانده حوزه بسیج اداری و کارگری اردکان ضمن تشکر و قدردانی از مدیر عامل شرکت و بسیجیان پایگاه شهید زفاک گفت : این پایگاه در زمینه فعالیت های فرهنگی عملکرد بسیار خوبی داشته است و یکی از پایگاه های فعال بسیج کارگری محسوب می شود .

در این مراسم با اهداء لوح یادبود و هدایایی از مادر و خانواده سردار شهید حسن زفاک تجلیل شد .

بازدید خانواده شهید زفاک از خط تولید روغن کنجد بکر ثمر از دیگر برنامه های این مراسم بود .

لازم به ذکر است که این مراسم به همت پایگاه مقاومت بسیج کارگری شهید زفاک و با همکاری روابط عمومی شرکت روغن کنجد ثمر اردکان برگزار شد .
برای مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید.

 تاریخ : پنج شنبه 17 دی 1394     تعداد بازدید : 1285