حضور شرکت روغن کنجد بکر ثمر اردکان در نمایشگاه بین المللی مواد غذایی تهران

حضور شرکت روغن کنجد بکر ثمر اردکان در نمایشگاه بین المللی مواد غذایی تهران

عبدالله شیربند مدیرعامل شرکت روغن کنجد بکر ثمر اردکان از حضور این شرکت در بیست و سومین  نمایشگاه بین المللی مواد غذایی تهران خبر داد.
شیربند اضافه کرد: در این نمایشگاه اکثر برندهای بزرگ و مهم غذایی ایران ، شرکت های بزرگ پخش، کارخانجات تولید کننده داخلی و خارجی و واحدهای تولید ماشین آلات صنعت غذا حضور دارند و همچنین دستاوردهای جدید علمی و تحقیقاتی در حوزه تولید محصولات غذایی معرفی می گردد.
وی بیان داشت: از نکات مهم این دوره ، حضور قوی بازدید کنندگان و شرکت های خارجی در دوران پسا برجام است.
مدیرعامل شرکت روغن کنجد ثمر خاطرنشان کرد: مجموعه تولیدی ثمر امسال هم با هدف کسب عنوان غرفه برتر در این نمایشگاه بین المللی حضور می یابد.
شیربند افزود:ثمر تنها نماینده صنایع تولید مواد غذایی شهرستان اردکان. است که در این نمایشگاه حضوری فعال و چشمگیر خواهد داشت.
مدیرعامل ثمر ادامه داد: شرکت روغن کنجد ثمر تنها تولید کننده روغن کنجد به روش کلدپرس و کاملا استاندارد در استان یزد است.
وی گفت: از همه علاقه مندان بویژه اردکانی های مقیم پایتخت و دانشجویان اردکانی دعوت به عمل می آید تا از غرفه شرکت ثمر بعنوان برند اول اردکان بازدید نمایند.
شیربند افزود: با توجه به استفاده  ما از ظرفیت برند گروه بزرگ تک ماکارون، شرکت روغن کنجد ثمر امسال در رده برندهای شاخص، شناخته شده و بزرگ غذایی به رقابت می پردازد.
وی با اشاره به کیفیت ممتاز محصولات شرکت تولیدی روغن کنجد بکر ثمر و جایگاه ویژه  محصولات متنوع این واحد تولیدی در بازار صنایع غذایی کشور افزود: خوشبختانه امروز پس از حدود چهارسال فعالیت، تلاش و جدیت برند "ثمر" اعتبار فوق العاده ای در بازار موادغذایی یافته و در بین مصرف کنندگان هم از محبوبیت ویژه ای برخوردار است.
مدیرعامل شرکت ثمر خاطرنشان کرد: این واحد تولیدی با افزایش روزافزون کیفیت و مرغوبیت محصولات خود و کسب استانداردهای ملی و بین المللی در تلاش است تا سهمی در ارتقا کیفیت محصولات غذایی در کشور ایفا نماید.
گفتنی است بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی تهران  10 الی 13 خردادماه 1395 در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود . در این نمایشگاه شرکت روغن کنجد بکر ثمر در سالن 11-10، غرفه شماره 11 و 12 میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

 تاریخ : یکشنبه 9 خرداد 1395     تعداد بازدید : 1278