حضور شرکت روغن کنجد ثمر اردکان در جمع صنایع برتر استان یزد با رویکرد اقتصاد مقاومتی

حضور شرکت روغن کنجد ثمر اردکان در جمع صنایع برتر استان یزد با رویکرد اقتصاد مقاومتی

اولین جشنواره صنایع برتر استان یزد با حضور شرکت روغن کنجد ثمر اردکان افتتاح شد .
به گزارش روابط عمومی شرکت ثمر ؛ اولین جشنواره صنایع برتر استان یزد با هدف شناسایی و بهره گیری از ظرفیت ها و پتانسیل های واحدهای تولیدی و همچنین آشنایی با توانمندی های تخصصی صنایع و معادن استان و ترویج روحیه کارآفرینی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی برگزار می شود .
واحدهای پیشتاز و تولیدی استان که در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی گام برداشته اند در رقابتی سالم مورد ارزیابی قرار می گیرند تا بر اساس توانمندی ها ، نقاط قوت و قابل رشد ، نقاط ضعف و کاستی ها به سمت بهسازی و بهبود در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت کنند .
همچنین تمهیداتی اندیشیده شده است تا شرکت کنندگان در این جشنواره بتوانند ضمن معرفی محصولات خود با همکاری کلینیک تخصصی صنعت ، معدن و تجارت استان مطابق با شرایط اقتصاد مقاومتی مسائل خود را حل و فصل نمایند.
شرکت روغن کنجد ثمر اردکان بزرگترین تولید کننده روغن کنجد بکر در ایران می باشد که در زمینی به مساحت ۵۷۰۰ مترمربع و زیربنای بیش از ۳۵۰۰ مترمربع در شهرک صنعتی  اردکان به عنوان بزرگترین تولیدکننده روغن کنجد به روش کلدپرس در ایران و مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا ساخت و تجهیز گردیده است و روزانه ۵۰۰۰ لیتر روغن کنجد تولید می کند و ظرفیت تولید تا ۲۰ هزار لیتر در روز را دارا می باشد .
لازم به ذکر است که نمایشگاه اولین جشنواره صنایع برتر استان یزد تا ۲۵ تیرماه در محل کارخانه جنوب واقع در خیابان آیت الله کاشانی روبروی پارک هفتم تیر برپا می باشد و علاقمندان می توانند از ساعت ۱۷ الی ۲۲ از این نمایشگاه بازدید نمایند .

 تاریخ : چهارشنبه 23 تیر 1395     تعداد بازدید : 1344