با حضور رئیس جمهور صورت گرفت؛ اهدای لوح سپاس"مجمع ملی سلامت " به شرکت روغن کنجد ثمر اردکان

با حضور رئیس جمهور صورت گرفت؛ اهدای لوح سپاس"مجمع ملی سلامت " به شرکت روغن کنجد ثمر اردکان

با حضور دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور لوح سپاس جشنواره مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت به مدیر عامل  شرکت روغن کنجد ثمر اردکان اهداء گرديد.

به گزارش روابط عمومی شرکت روغن کنجد ثمر اردکان؛ در پی برگزاری جشنواره مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت توسط وزارت بهداشت ،درمان وآموزش پزشکی لوح سپاس این جشنواره به مدیر عامل  شرکت روغن کنجد ثمر اردکان اهداء گرديد.
متن اين لوح سپاس به شرح ذیل می باشد:
جناب آقای مهندس عبداله شیربند
مدیریت محترم شرکت روغن کنجد ثمر اردکان
مسئولیت پذیری وپاسخگویی برای ارتقای سلامت شهروندان ، ارزشی اجتماعی ومعنوی برای آن سازمان است که با اقدامات متنوع در حوزه های دانش ، تعهد، مسئولیت پذیری، پاسخگویی ، اقدام وتحقیق کسب می گردد.
این لوح سپاس به پاس تلاش های مجدانه آن سازمان در تببین فعالیتهای مرتبط با شاخص های مسئولیت پذیری وپاسخگویی اجتماعی برای سلامت در سال1395 اهدا می گردد. امید داریم اقدامات وتلاش های خود را تداوم وارتقاء بخشید.
سید محمد هادی ایازی
معاون اجتماعی
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

شایان ذکر است جشنواره مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت با هدف توسعه مسئولیت‌های اقتصادی، مسئولیت‎های قانونی و التزام اجتماعی، توسعه ابعاد اخلاقی مسئولیت‎های اجتماعی و توسعه عمومی و ملی مسئولیت‎های اجتماعی نهادها و سازمان‎ها برای سلامت کشور برگزار شد.
در این جشنواره، محورهای دانش، تعهد، مسئولیت پذیری، پاسخگویی، تحقیق و اقدام به عنوان محورهای نشانگر مسئولیت پذیری و پاسخگویی اجتماعی و ایفای نقش در ایجاد محیط‎های ارتقادهنده سلامت به منظور ارزیابی نشان مسئولیت پذیری و پاسخگویی اجتماعی بررسی شده است.
لازم به ذکر است نخستین مجمع ملی سلامت با حضور رییس جمهور محترم و وزرای کشور، جهاد کشاورزی و بهداشت، استانداران، روسای دانشگاه های علوم پزشکی و تعدادی از سازمان های مردم نهاد در مرکز همایش های رازی تهران برگزار شد.

 تاریخ : سه شنبه 15 فروردین 1396     تعداد بازدید : 868