حضور چشمگیر "ثمر اردکان" در بزرگ‌ترین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی و غذایی آسیا در تهران

حضور چشمگیر "ثمر اردکان" در بزرگ‌ترین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی و غذایی آسیا در تهران

شرکت روغن کنجد ثمر تنها نماینده صنایع تولید مواد غذایی شهرستان اردکان در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی تهران حضوری فعال و چشمگیر داشت.
به گزارش روابط عمومی شرکت ثمر اردکان؛ بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته «ایران آگروفود 2017»که بزرگترین نمایشگاه کشاورزی و غذایی آسیا محسوب می شود، با حضور بیش از هزار و 500 شرکت داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و 37 کشورجهان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
حضور 752 شرکت و واحد تولیدی داخلی و 746 شرکت خارجی یا نمایندگی های آنها در فضایی به مساحت بیش از 75000 مترمربع نشان از استقبال بالای کشورهای خارجی و سرمایه گذاری آنان در بخش صنایع غذایی ایران دارد.
عبداله شیربند مدیرعامل شرکت ثمر اردکان با اشاره به کیفیت ممتاز محصولات شرکت تولیدی روغن کنجد بکر ثمر و جایگاه ویژه  محصولات متنوع این واحد تولیدی در بازار صنایع غذایی کشور گفت: شرکت روغن کنجد ثمر تنها تولید کننده روغن کنجد به روش کلدپرس و کاملا استاندارد در استان یزد می باشد که خوشبختانه امروز پس از حدود پنج سال فعالیت، تلاش و جدیت برند "ثمر" اعتبار فوق العاده ای در بازار موادغذایی یافته و در بین مصرف کنندگان هم از محبوبیت ویژه ای برخوردار است.

مدیرعامل شرکت ثمر خاطرنشان کرد: این واحد تولیدی با افزایش روزافزون کیفیت و مرغوبیت محصولات خود و کسب استانداردهای ملی و بین المللی در تلاش است تا سهمی در ارتقا کیفیت محصولات غذایی در کشور ایفا نماید.

لازم به ذکر است؛ بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته از2الی 5 خرداد ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. تاریخ : شنبه 6 خرداد 1396     تعداد بازدید : 849