بازدیدفرماندار اردکان از شرکت روغن کنجد ثمر

بازدیدفرماندار اردکان از شرکت روغن کنجد ثمر

فرماندار اردکان از شرکت تولید روغن کنجد ثمر اردکان مستقر در شهرک صنعتی این شهر بازدید کرد.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت ثمر، حسین اسماعیلی در بازدید از این واحد صنعتی ، ضمن گفت‌وگو با  مدیر این واحد، در جریان روند تولید و مشکلات این واحد قرار گرفت.
 
بنا به همین گزارش، فرماندار اردکان با اشاره به سیاست دولت تدبیر و امید مبنی بر ایجاد فضایی از امید، تحرک و کارآفرینی، گفت: در سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی که همه دولت‌مردان خود را موظف به اجرای آن می‌دانند؛ بر ترویج مصرف کالاهای داخلی و نیز برنامه‌ریزی برای ارتقای کیفیت و رقابت‌پذیری در تولید تأکید شده که خوشبختانه این واحدها در این مسیر حرکت می‌کنند.
 
وی با بیان این‌که خود را مکلف به حمایت از این صنایع می‌دانیم؛ گفت: ایجاد اشتغال، یکی از دغدغه‌های همیشگی مسئولین در کشور بوده است و به جرئت می‌توان گفت ایجاد صنایع، کارگاه‌ها و کارخانجات تولیدی در شهرستان اردکان، علاوه بر ایجاد فضای رقابت،‌ معضل بیکاری را تا حدود بسیار زیادی حل کرده است.
 
فرماندار اردکان در ادامه به بازدید از بخش‌های مختلف و خطوط تولید این واحد پرداخت و در جریان روند تولید روغن کنجد بکر قرار گرفت.
 
گفتنی است مشاورین صنعتی و عمرانی فرماندار و علی تقدیری مدیرعامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی اردکان نیز فرماندار اردکان را در این بازدیدها همراهی می‌کردند.

 تاریخ : یکشنبه 10 اسفند 1393     تعداد بازدید : 1424