بهره برداری از آزمایشگاه شرکت ثمر، اولین و تنها دارنده گواهینامه ISO 17025 محصولات کنجدی استان یزد

بهره برداری از آزمایشگاه شرکت ثمر، اولین و تنها دارنده گواهینامه ISO 17025 محصولات کنجدی استان یزد

در مراسمی و با حضور مسئولین ، اولین آزمایشگاه دارای گواهینامه ISO 17025 محصولات کنجدی استان یزد در شهرستان اردکان به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومی شرکت ثمر؛ در این مراسم ، ضمن بهره برداری از آزمایشگاه شرکت روغن کنجد ثمر اردکان به عنوان اولین و تنها آزمایشگاه دارنده گواهی ISO/IEC 17025 محصولات کنجدی استان یزد از گواهینامه ایزو این آزمایشگاه رونمایی شد .

گفتنی است که این مجموعه مجهز به دستگاه های معتبرترین برندهای روز اروپا بوده و با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب ضمن فراهم نمودن انجام تمامی آزمون های شیمیایی مربوط به محصولات کنجدی و انواع روغن ، خدمات آزمایشگاهی را به اداره استاندارد ، سازمان ها ، کارخانجات ، کارگاه های تولیدی و بویژه تولیدکنندگان محصولات کنجدی ارائه می دهد .

لازم به ذکر است که مراسم بهره برداری از آزمایشگاه صنایع غذایی ثمر اردکان با حضور معاون فرماندار شهرستان ، مدیر نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان یزد ، رئیس اداره تأیید صلاحیت اداره کل استاندارد یزد ، فعالان عرصه محصولات کنجدی و جمع دیگری از مسئولان استان و شهرستان اردکان برگزار شد .

 تاریخ : دوشنبه 9 آذر 1394     تعداد بازدید : 1205